تغییر زمان آزمون اختصاصی

منبع: مدیریت آموزش تاریخ: چهارشنبه 28 بهمن 1388

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم شرکت در آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکدۀ مجازی علوم حدیث می‌رساند با وجود اعلام قبلی مبنی بر برگزاری آزمون اختصاصی در روز جمعه 7 اسفند ماه، به دلیل تراکم آزمون‌ها و وظایف سازمان سنجش کشور در این ایام، مسئولان محترم این سازمان اعلام کرده‌اند برگزاری آزمون در تاریخ مقرر ممکن نیست و اجرای آن به اردیبهشت 89 موکول می‌شود. تاریخ دقیق آزمون به محض مشخص شدن از سوی سازمان سنجش کشور از همین طریق به اطلاع خواهد رسید.


بر این اساس و با توجه به درخواست مکرر داوطلبان گرامی مبنی بر تعویق زمان آزمون، فرصت مغتنمی برای این عزیزان به وجود آمده است تا با آمادگی بیشتر در این آزمون اختصاصی شرکت کنند. لذا ضمن تاکید مجدد بر لزوم رعایت نکاتی که در راهنمای ثبت‌نام بیان شده بود، توجه داوطلبان محترم را به نکات ذیل جلب می‌کنیم:

1. مشاهدۀ بسته‌های آموزشی دورۀ آمادگی آزمون الزامی نیست اما با توجه به تاثیر بالای آن در یادگیری مطالب درسی توصیه می‌شود تمامی بخش‌های دروس را با دقت مشاهده و پیگیری کنید.

2. با توجه تغییر زمان آزمون و افزایش طول دورۀ آمادگی، خدمات آموزشی لازم تا موعد جدید آزمون همچنان ارائه خواهد شد.

3. مشاهدۀ درس آداب و مهارت‌های یادگیری الکترونیکی و کسب نمرۀ قبولی در آزمون آن‌لاین این درس، پیش‌نیاز شرکت در آزمون ورودی محسوب می‌شود. داوطلبانی که در تاریخ اعلام شدۀ قبلی موفق به شرکت در آزمون یا کسب حداقل نمرۀ 10 از این درس نشدند می‌توانند در تاریخ 23 فروردین 89 به صورت اینترنتی در این آزمون شرکت کنند. چند روز قبل از این موعد، طی اطلاعیه‌ای ضمن یادآوری موضوع، توضیحات لازم ارائه خواهد شد. نمرات شرکت‌کنندگان در آزمون قبل در وبلاگ واحد آزمون اعلام شده است.

4. جزئیات و اطلاعات ضروری در خصوص دروس و برنامه‌های آموزشی دوره طی اطلاعیه‌هایی از طریق تابلوی اعلانات عمومی و اختصاصی در میز کار دانشجویان اعلام می‌شود. لذا لازم است داوطلبان گرامی به صورت مستمر به این اطلاعیه‌ها مراجعه داشته باشند.

  
نویسنده : نمایندگی ارومیه ; ساعت ۸:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٢٩
تگ ها : پذیرش